Tekniğimiz

Mimari maket yapımına maketi yapılacak projenin ölçeği belirlenerek başlanır. Projenin tasarımı parçaları cad programları ve gerekiyorsa 3 boyutlu çizim programlarıyla çizilerek cnc router,lazer kesim makinalarımız ve 3d printer yardımıyla imal edilir


Kesilen parçalar  astar ve zımpara işleminden geçerek boyaya hazır hale getirilir ve montajı yapılır.


Maket otomasyon sistemi isteniyorsa proje sırasında otomasyon işlemi de biter ve testi yapılıp müşteriye teslim edilir. Otomasyon sistemimiz atölyemize aittir.


CNC Kesim
CNC lazer sistemini kullanmak oldukça basittir. Normal bir yazıcı kadar basit olan CNC teknolojisi maket projenizi hızlı ve güvenilir şekilde teslim edeceğinden şüpheniz olmasın. İnce ayrıntılara kadar CNC lazer teknolojisi ile en zor diyebileceğiniz şeyleri bile maksimum hassasiyet ile rakiplerinizden bir adım önce olacaksınız harika bir geometrinin getirdiği yüksek kalitede hizmet sunmanız kaçılmaz hale gelecektir.


Gerçekçi Malzeme
Her zaman yapılacak olan maket için en iyi malzeme kullanılır. Yapılan ürünlerde gerçeğine benzemesi temel prensiplerimizdendir. 


Montaj Ve Boya
Tamamen el işçiliği olan montaj ve boyama bölümünde en ince ayrıntısına kadar özenle üretilmektedir . Boyamanın ve montaj için ayrı alanların olması işin hızını arttırmaktadır.